Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Huawei ukázal světu, že chytré hodinky se dají dělat i jinak, něž jak jsme zvyklí u konkurence. Důkazem jsou nové Huawei Watch Fit, které rozhodně mají čím zaujmout. Kromě skvělé výbavy a slušné výdrže baterie totiž lákají i poměrně nízkou cenou.

Hodinkám dominuje dotykový 1,64“ AMOLED displej, kterému dokonce nechybí ani funkce Always-on nebo automatické nastavení jasu pro lepší čitelnost na slunci. Kromě dnes již klasických funkcí jako měření srdečního tepu, počítání kroků, spálených kalorií nebo odcvičených minut umí Huawei Watch Fit monitorovat spánek, sledovat hladinu stresu a dokonce i měřit okysličení krve (SpO2).

huawei-watch-fit-exercise-motivation-1

Potěší také integrovaná GPS pro přesné měření trasy při sportování, schopnost měřit celkem 96 pohybových aktivit, automatická detekce cvičení, 130 předdefinovaých ceferníků nebo vyměnitelné pásky. Na jedno nabíti vydrží Huawei Watch Fit celých 10 dní a nechybí jim ani funkce rychlého nabíjení (5minutové nabíjení vydrží hodinky celý den).

A teď to nejzajímavější – cena. Huawei Watch Fit totiž vychází jen na 2 990 Kč, což je za chytré hodinky s popsanou výbavou skutečně sympatická cenovka. Vybrat si můžete mezi černou, stříbrnou a růžovou variantou. Hodinky jsou plně kompatibilní s iPhone 12.

Dnes nejčtenější

.