Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Rakuten Viber, jedna z předních světových aplikací pro snadnou a bezpečnou komunikaci, uvádí novinku v rámci funkce Moje poznámky a to možnost snadno si nastavovat připomínky k důležitým úkolům nebo příležitostem. Tato novinka umožní uživatelům mít pod kontrolou všechny důležité věci v rámci jedné bezpečné aplikace.

Současný zrychlený svět je díky koronavirové pandemii ještě chaotičtější a možnost vytvářet si seznamy úkolů a nastavovat si připomínky k důležitým věcem může naše životy zjednodušit. Narozeniny, důležité zkoušky, konferenční hovory, komunikace s rodinou, kolegy, přáteli. To vše nyní můžete mít pod kontrolou. Stačí si jednoduše nastavit připomínky ve funkci Moje poznámky v komunikační aplikaci Viber.

Nastavení připomínek je snadné, stačí přidržet jakoukoliv zprávu v rámci funkce Moje poznámky a nastavit si připomínku na určitý den a čas. Je také možné nastavit opakující se připomínku. Tato novinka rozšiřuje stávající možnosti v poznámkách a to takto:

  • Zapisování poznámek
  • Označování hotových úkolů, možnost je skrývat
  • Přeposílání zpráv z jednotlivých konverzací do poznámek s označením z jaké konverzace zpráva přišla pro lepší porozumění kontextu
Rakuten Viber Moje poznámky
Zdroj: Rakuten Viber

“Naším cílem je pomoci uživatelům přizpůsobit se změnám, které současná doba přináší. Naše nová možnost nastavovat si připomínky pomůže uživatelům přesunout většinu jejich komunikace do jedné aplikace, která se snadno používá a je bezpečná,” řekl Ofir Eyal, COO Viber. Možnost nastavovat si připomínky v poznámkách je v současné době umožněna pro všechny uživatele mobilních telefonů se systémem Android, pro iOS bude k dispozici již brzy.

Nejnovější informace o aplikaci Viber jsou pro vás vždy připraveny v oficiální komunitě Viber Czech Republic. Zde se dozvíte novinky o nástrojích v naší aplikace a můžete se také zúčastnit zajímavých anket.

Dnes nejčtenější

.