Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Společnost ALEF získala cenu NetApp Partner Excellence Award a stala se Service Partnerem Roku pro region EMEA. Program byl poprvé organizován virtuálně a přinesl zasloužené uznání uchazečům o ocenění v dobách, kdy jsou fyzické schůzky stále náročné. Ocenění Partner Excellence Awards každoročně získávají partneři, kteří vynikají ve výkonnosti podnikání a díky své schopnosti inovovat a zvyšovat kvalitu služeb jsou klíčovými přispěvateli do NetApp Unified Partner Programu v regionu EMEA.

Tato ocenění jsou odměnou partnerům, kteří museli projít mimořádně obtížnými měsíci, a o uznání těch, kteří čelili výzvám a zvládli je,“ říká Kristian Kerr, viceprezident partnerských organizací společnosti NetApp v regionu EMEA a dodává: „Letos jsme se zaměřili především na investice a zjednodušení, díky nimž bude náš ekosystém NetApp co možná nejjednodušší a úspěšný. Partneři jako ALEF ukazují, čeho je možné dosáhnout. Díky nedávným akvizicím a aktualizacím řešení, která jsme dodali, máme nyní společný pohled na budoucnost.

Společnost ALEF získala ocenění za vynikající výsledky v kategorii Service Partner roku EMEA díky schopnosti rozvíjet pokročilé technické dovednosti v celém portfoliu NetApp, aby našim partnerům a zákazníkům poskytla nejlepší zážitek.

„Jsme nadšeni, že můžeme ocenit ALEF za vynikající výkon s NetApp. Investice, kterou vynaložili na vybudování nejlepších zkušeností pro naše zákazníky, vede k velkým úspěchům v regionu. Naše sjednocená vize, strategie a kultura umožňuje našemu týmu jít v každém projektu dále. Jsme hrdí na to, že můžeme spolupracovat a těšíme se, až posílíme náš trh, abychom pomohli organizacím odemknout to nejlepší z cloudu pomocí našich inovativních řešení a služeb,“ říká Thomas Kaiser, ředitel Partner Led Area EMEA ve společnosti NetApp.

Alef NetApp ocenění

„NetApp je pro nás jedním z nejdůležitějších partnerů a velmi si vážíme ocenění, které ALEF získal. Věříme, že dlouhodobá investice do technických a obchodních zdrojů je jedním z nejlepších způsobů, jak zajistit profesionální VAD pro naše partnery a prodejce. Toto ocenění nás ujišťuje, že naše práce je viditelná na trhu a naše vzájemná spolupráce s NetApp a našimi partnery v celém regionu EMEA funguje dobře,“ říká Milan Zinek, generální ředitel skupiny ALEF.

„Jsme nadšeni, že jsme obdrželi toto ocenění, a jsme nesmírně vděční za toto důležité uznání, které dokonale odpovídá naší strategii a aspiracím naší společnosti. Být uznán jako servisní partner roku je pro ALEF obrovským milníkem, který potvrzuje, že investice, které jsme podnikli s cílem posílit a rozšířit naše technické znalosti, byly správnou cestou. Díky tomuto ocenění budeme pokračovat v naší vzrušující cestě ke cloudu a inovativním službám ruku v ruce s NetApp, skutečně inspirovaní k tomu, abychom lépe sloužili našim partnerům a zákazníkům, “ říká Bratimir Timotijevic, Group NetApp Business Development Magager.

Program ocenění Unified Partner společnosti NetApp umožňuje partnerům získat konkurenční výhodu, rozvíjet své podnikání a zvyšovat ziskovost. Ocenění Partner Excellence Awards každý rok ocení ty nejlepší z nich. Rozšiřováním jejich obchodních příležitostí a nabídkou nejlepší návratnosti jejich partnerství s předním portfoliem hybridních cloudových datových služeb a řešením pro správu dat mohou partneři NetApp řešit rostoucí výzvy zákazníků v oblasti digitální transformace v jakémkoli prostředí, od místního až po multicloud.

Dnes nejčtenější

.