Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Od poslední slevové akce ve formě Black Friday na Alze nás sice dělí necelých pět dní, jelikož skončila teprve v neděli, avšak už tu jej její pokračování. Stejně jako před týdnem by se mělo i dnes jednat o jakousi ochutnávku velkého Black Friday, který se Alza zřejmě chystá spustit v následujících týdnech. Nutno nicméně podotknout, že dnešní ochutnávka je pro fanoušky Applu o poznání zajímavější než ta minulá.

Zatímco minulý týden byste originální Apple produkty v Black Friday nabídce Alzy hledali marně, nyní je tomu zcela jinak. Dostaly se do ní totiž Apple Watch Series 5 v Nike edici, konkrétně pak ve 40mm verzi s vesmírně šedým tělem. Těch je k dispozici konkrétně 25 kusů a to za parádní cenu 7490 korun – tedy se slevou 36 %. Rozhodně se tedy jedná o zajímavou nabídku, jejíž nevyužití by byl hřích. Samozřejmostí jsou pak klasické slevy na bílé elektro, reproduktory, televize, komponenty do počítačů či spousty dalších vychytávek. Co se pak týče výše slev, ty jsou u některých produktů skutečně monstrózní a byl by skoro hřích je nevyužít. Třicetiprocentní pády cen (a vyšší) totiž nejsou ani tentokrát výjimkou.

Pokud máte tedy chuť nakupovat a zároveň jste příznivci parádních slev, určitě si nabídku Alzy prohlédněte. Stojí totiž rozhodně za to. Ostatně, jako vždy. Jen ještě jednou raději upozorňujeme, že skladové zásoby Alzy nejsou v žádném případě neomezené a jakmile dojdou, zboží za akční ceny si již neužijete.

Dnes nejčtenější

.