Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Z nakupování na internetu se za poslední roky stal obrovský fenomén, který navíc letošní celosvětová situace ještě více posílí. S ohledem na to, jak široká je nabídka internetových prodejců, jak nízké ceny mnohdy nabízí a jak rychle jsou schopni naše objednávky doručit, se však tomuto faktu vlastně ani nelze divit. Určitou kaňkou na jinak skvělé možnosti nakupování sice může být pro některé uživatele nutnost k ceně zboží přičíst i cenu dopravy, avšak na tu můžete nyní díky nové akci na Alze až do 13. prosince zapomenout.

Pokud si chcete dopravu zdarma na Alze užít i vy, stačí k tomu jen nakoupit za více než 500 Kč a svůj nákup zaplatit online pomocí karty Mastercard přes novou platební možnost v košíku Kartou Mastercard s dopravou zdarma. Jakmile tak učiníte, téměř všechny typy dopravy jsou účet Alzy (jedinými výjimkami jsou možnosti Kurýr, Liftago a Doručení domácích spotřebičů a objemného zboží až do bytu).

Pokud jste si tedy na nákup v Alze brousili zuby i vy a rádi byste za dopravu ušetřili, nyní je naprosto ideální chvíle k realizaci vašeho plánu. Ale pozor, akce končí už 13. prosince, takže s nákupy raději příliš neotálejte. Přeci jen, mít všechny vánoční věci zajištěné včas není rozhodně od věci. Stres pramenící z nestíhání doručení dárků totiž k Vánocům rozhodně nepatří, byť jej mnozí z nás každoročně zažívají.

Dnes nejčtenější

.