Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Jste duší tvůrce a rádi vymýšlíte praktické vychytávky nejen do domácnosti? Budete překvapeni, jak hravě a jednoduše zvládnete vyrobit různé doplňky k vašim Apple produktům. Výroba na 3D tiskárně vám usnadní život jednou pro vždy, a navíc ve vás probudí kreativního ducha.

Pro 3D tisk jsou ideální tiskárny Creality ENDER 3 a Creality ENDER 3 V2, které už na první pohled zaujmou svým kvalitním provedením. Ovládání pomocí velkého, dobře čitelného displeje je stejně snadné, jako sejmutí vytisknutého předmětu. Navíc se nemusíte zatěžovat dokupováním dalšího příslušenství. Vše potřebné pro sestavení je totiž součástí balení. Sestavení zabere odborníkovi jen několik minut a amatérovi maximálně dvě hodiny.

Jednoduché ovládání

Hlavní výhodou Creality ENDER 3 a Creality ENDER 3 V2 s běžnou rychlostí tisku 50 mm/s je tisková plocha s rozměry 220 × 220 × 250 mm. Máte tak možnost vytisknout si modely od velikosti prstýnku až po větší držáky na telefon. Je však nutné počítat s vyšší časovou náročností. V tomto případě se nemusíte obávat ztráty napájení, tiskárny si totiž zapamatují poslední polohu tiskové platformy a po obnovení proudu jednoduše pokračují dál v tisku.

Jsou založeny na FDM technologii tisku, která pro tvorbu modelů využívá jako materiál tiskovou strunu. Ta prochází tiskovou hlavou, kde s materiál taví do polotekutého stavu a postupně nanáší na stavební podložku. Tiskárny jsou navíc univerzální a je možné upgradovat jejich tiskový prostor a doplnit například vyrovnávacím snímačem BL Touch pro vyšší přesnosti tisku.

Praktická pomůcka

Tyto 3D tiskárny nabízí opravdu vysoký výkon za nízkou a přijatelnou cenu. Jsou ideální pro každého, kdo se rád zajímá o technologie a zkouší nové věci. S Creality ENDER 3 či Creality ENDER 3 V2 si vytvoříte třeba držák na váš iPhone, AirPods či Apple Watch. Vytisknout můžete ale také například logo od Apple, kryt na telefon, i stojan na MacBook či iPad. Kreativitě se meze nekladou. Můžete se inspirovat již hotovými výrobky i zde, kde navíc najdete přesný návod na výrobu zdarma.

Na Alza.cz najdete široký výběr kvalitních 3D tiskáren nejen pro profesionály, ale i pro umělce či domácí kutily. Tak neváhejte a vymodelujte si originální výrobek už teď.

Dnes nejčtenější

.