Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Teploměry jasně ukazují, že se léto začíná ucházet o slovo. S tímto ročním období jsou bezpochyby spjaty nejrůznější sešlosti, večerní dýchánky a řada dalších akcí, které se samozřejmě neobejdou bez nálože kvalitní muziky. K tomu je ale potřeba se vybavit vhodným vybavením. Prvotřídní produkty nabízí oblíbená značka Niceboy, jež kombinuje perfektní kvalitu zvuku s nízkou cenou.

RAZE 4 Origin

Přenosný reproduktor RAZE 4 Origin je doslova důkazem tvrzení: „Za málo peněz, hodně muziky.“ Tento kousek se totiž pyšní silným výkonem o hodnotě 20 W, který jde ruku v ruce s až 20hodinovou výdrží baterie na jedno nabití. O spojení s telefonem, tabletem či počítačem se pak stará technologie Bluetooth 5.0 zajišťující stabilní přenos. Zařízení je každopádně možné připojit i prostřednictvím AUX kabelu s 3,5mm jackem, případně vložit do reproduktoru micro SD kartu s nahrávkami. Produkt je navíc vhodný i pro zahradní párty a k vodě, jelikož je vodotěsný dle certifikace IP67. Napájení pak probíhá přes USB-C port a ocenit můžete také podporu hands-free telefonních hovorů, integrovanou anténu pro FM rádiu a možnost pro propojení dvou reproduktorů s funkcí True Wireless.

Reproduktor RAZE 4 Origin zakoupíte zde

HIVE Podsie 2021

Samozřejmě nesmíme zapomenout ani nesmírně populární bezdrátová sluchátka Podsie. Ta jsou teď k dostání ve vylepšené edici pro rok 2021. Jedná se tedy o takzvaná True Wireless sluchátka, o jejíchž spojení například s telefonem se stará technologie Bluetooth 5.1. Jak je u podobných produktu Niceboy zvykem, ani zde nechybí skvělý zvuk s technologií MaxxBass. Potěšit pak dokáže zejména výdrž baterie. Sluchátka dokážou přehrávat hudbu až 9,5 hodin, případně až 35 hodin v kombinaci s nabíjecím pouzdrem.

Niceboy HIVE Podsie 2021

Z hlediska zvuku model podporuje kodeky AAC a SBC a je odolný proti vodě a potu dle certifikace IP54. Ani zde nechybí možnost pro hands-free hovory, což doplňují mikrofony se schopností redukce šumu. Nabíjení pak probíhá přes USB-C a na sluchátcích ještě naleznete Smart buttons neboli chytrá tlačítka pro ovládání přehrávání, hlasitosti a hovorů.

Sluchátka HIVE Podsie 2021 zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.