Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Brousíte si zuby na nový MacBook s M1 a rádi byste si jej pořídili co nejlevněji? Pak pro vás máme příjemnou zprávu. Na Alze lze totiž nyní díky příjemným slevám sehnat některé MacBooky s M1 o tisíce korun levněji.

Do slevy, kterou Alza spustila v naprosté tichosti, se dostaly jak modely z řady Air, tak i Pro – a to navíc jak základní, tak vyšší konfigurace. Jejich ceny pak padly o 5 až 7 %, což znamená v řeči čísel i dobré dva tisíce korun. Na stroje, které si svou premiéru odbyly teprve nedávno se tedy jedná o skutečně lákavou slevu – tím spíš, když je jasné, že jejich přímí nástupci hned tak nedorazí. Jak s novým Airem, tak novým “základním” MacBookem Pro se totiž počítá nejdříve příští rok.

A co že vlastně MacBooky s M1 nabídnou? Velmi zjednodušeně se dá říci, že je to skvělý výkon v kombinaci s vynikající výdrží na baterii, ale třeba i možností instalovat na počítače aplikace doposud dostupné jen na iPhonech či iPadech. To vše přitom v líbivých tělech, které se člověku hned tak neokoukají, a v rozměrech, které dělají jak z Airů, tak modelů z řady Pro velmi kompaktní stroje.

Zlevněné MacBooky s M1 naleznete zde

Dnes nejčtenější

.