Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Že nejdou superodolné kryty pro smartphony ruku v ruce s líbivým designem? Ale kdepak. Novinka z dílny Picasee vás přesvědčí, že tomu tak být bez problému může. Svou premiéru si totiž dnes odbyl kryt ULTIMATE, která právě ultimátní odolnost s líbivým designem skvěle kombinuje.

Nový kryt Ultimate pro smartphony se pyšní hned třemi velkými výhodami oproti konkurenci. Tou první je velmi kvalitní zpracování z neméně kvalitních materiálů, čemuž tvůrci věří dokonce až tak, že u Ultimate krytu nabídnou doživotní záruku. Už kvůli tomu je tak jasné, že jej hned tak něco nezlikviduje.

Druhou výhodou krytu je jeho extrémní ochrana pro smartphone. Novinka prošla celou řadou tvrdých crash testů zaměřených primárně na pády, jejichž výsledkem je to, že při použití krytu v kombinaci s tvrzeným sklem vydrží telefon pády až z pětimetrové výšky, což už je opravdu extrémní hodnota. Klasické pády z ruky na zem zhruba z metru až dvou pro něj tedy nejsou žádným problémem.

Třetí velkou výhodou krytu oproti konkurenci je jeho luxusní design, který se výrazně liší od standardních superodolných krytů. Záda novinky jsou lesklá, díky čemuž působí na pohled jako klasické sklo. Jedná se však o velmi odolný tvrzený plast, pod který je navíc možno vložit vlastní potisk dle vašeho přání a tím si tak kryt dokonale přizpůsobit. A jelikož je potisk vložen pod tvrzená záda, nelze jej poškodit například škrábanci či podobnými nepříjemnostmi.

Nákup nyní se vyplatí

Na oslavu uvedení novinky si Picasee připravilo speciální akci ve formě zaváděcí ceny 499 Kč po dobu prvních devíti dnů prodejů. Po jejich uplynutí bude cena nastavena na 748 Kč. Prodeje pak začínají již dnes.

To ale není vše. K prvním 3000 objednávkám krytů Ultimate totiž prodeje zcela zdarma přibalí i ochranné sklo, díky kterému se tak telefonu dostane naprosto jedinečná ochrana, která výrazným způsobem eliminuje jakékoliv jeho poškození. A to vše za pouhých 499 Kč, což se rozhodně vyplatí.

Kryty Picasee ULTIMATE můžete se zaváděcí slevou -33% zakoupit zde

Dnes nejčtenější

.