Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Wearables – neboli nositelná elektronika – se těší stále větší popularitě. Jedním z nejoblíbenějších kategorií jsou pak takzvané chytré hodinky, které dokážou fungovat jakožto prodloužená ruka vašeho telefonu a mimo aktuálního času vás také informovat o příchozích notifikacích, telefonních hovorech a dalších. Pokud byste chytré hodinky rádi vyzkoušeli, ale nechcete utrácet například za Apple Watch, máme pro vás skvělý tip. Prvotřídní hodinky v poměru cena/výkon, Niceboy X-fit Watch 2 Lite, totiž nyní můžete pořídit se skvělou slevou.

Co vlastně X-fit Watch 2 Lite umí

Tento povedený kousek si dokáže pozornost upoutat hned na první pohled, a to konkrétně svým dotykovým 2,5D LCD displejem s úhlopříčkou 1,69″ a celkovou váhou pouhých 16,9 gramů. Navíc se jedná o hodinky ve tvaru čtverce, díky čemuž se lehce podobají například zmiňovaným Apple Watch. Přejděme ale již k samotným funkcím. O spolehlivé spojení s telefonem se stará nejnovější technologie Bluetooth 5.0 zajišťující stabilní a ničím nerušený přenos. Hodinky lze každopádně využít i pro sport či monitoring zdravotních hodnot v podobě srdečního tepu, krevního tlaku, okysličení krve či kvality spánku. Všechna sesbíraná data jsou navíc vždy k dostání v rámci aplikace na telefonu. Pro samotný sport pak ani nechybí takzvané sportovní režimy, které zajišťují co možná nejpřesnější monitoring a X-fit Watch 2 Lite jich nabízí hned sedm.

1520_794_Niceboy_X-FIT-Watch-2-Lite

Hodinky samozřejmě musí i něco vydržet. Z tohoto důvodu je tento kousek vodotěsný a prachuodolný dle stupně krytí IP67 a nabízí až sedmidenní výdrž baterie na jedno nabití. Pro zajištění co možná největšího komfortu pak výrobce vsází na pohodlný a vyměnitelný silikonový řemínek. V závěru ještě nesmíme zapomenout na samotný ciferník, který je středem celých hodinek. Ten si totiž můžete zvolit z až 75 nejrůznějších motivů. Následně ani nechybí funkce pro přehrávání hudby, stopky, časovač, počasí a řada dalších.

Tím nejatraktivnějším je každopádně cena – obzvláště tedy v případě, když se ohlédneme na všechny dostupné funkce. Oficiálně lze Niceboy X-fit Watch 2 Lite pořídit za 999 korun. U vybraných prodejců je lze však získat s až 25% slevou, díky čemuž můžete o to více ušetřit.

Niceboy X-fit Watch 2 Lite zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.