Zavřít reklamu

Novoroční výprodeje přináší ideální příležitost na nákup nového telefonu, chytrých hodinek nebo třeba audio příslušenství. Jeden takový aktuálně probíhá u Mobil Pohotovosti, kde na vás kromě slev čeká prodloužená 3letá záruka na vybrané smartphony. Přinášíme vám tipy na ty nejlepší kousky za nižší ceny.

Levnější telefony navíc se 3letou zárukou

V kategorii chytrých telefonů padly slevy na téměř tři stovky modelů. Nechybí mezi nimi ani nejlevnější smartphone se 108Mpx fotoaparátem od Motoroly, jedny z nejpopulárnějších modelů od Realme a Xiaomi, nebo třeba novinka od Vivo, která je zároveň nejlevnějším telefonem v portfoliu výrobce. A vynechat nesmíme ani ZenFone 8, který patří mezi nejlepší kompaktní telefony na trhu.

Motorola_Moto_G60

Nejlepší slevy na příslušenství

Z příslušenství jsou jednoznačně nejzajímavější Galaxy Watch4 od Samsungu, které při kombinaci dvou akcí jen za 4 490 Kč (běžně 6 990 Kč). Pořádně zlevněné jsou také sluchátka AirPods Max, jejichž cena klesla až na 10 990 Kč (běžně 16 490 Kč). Oblíbeným doplňkem do domácnosti je aktuálně čistička vzduchu Tesla Smart Air Purifier Pro L ve slevě za 4 490 Kč (běžně 5 990 Kč). A ceny padly také u téměř všech hodinek Amazfit, například obzvlášť odolné Amazfit T-Rexjsou k mání jen za 1 990 Kč (dříve 4 490 Kč).

Dnes nejčtenější

.