Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Už jen do neděle je Xiaomi 11T za nejnižší cenu. Momentálně totiž jeden z nejoblíbenějších smartphonů od Xiaomi pořídíte se slevou 4 tisíce. Nicméně i ostatní Xiaomi telefony jsou aktuálně mimořádně výhodné. Nejenom, že jsou ve slevě, ale u Mobil Pohotovosti k nim dostanete vůbec nejvyšší 25% bonus k výkupu a také prodlouženou 3letou záruku zdarma.

Právě zmíněný 25% bonus znamená, že pokud u Mobil Pohotovosti svůj stávající telefon, dostanete za něj mnohem vyšší výkupní cenu. Například při upgradu z Xiaomi 10T vás nový Xiaomi 11T vyjde jen na 4 740 Kč, anebo jen 202 Kč měsíčně. Díky speciální službě Koupíš, Prodáš, Splácíš si totiž doplatek rozdělit do 26 měsíců a docílit tak vůbec nejnižší měsíční splátky.

Nejvyšší možný bonus 25 % získáte při koupi jakéhokoli telefonu řady Xiaomi 11 přičemž všechny jsou aktuálně ve velkých slevách. U Mobil Pohotovosti ke všem modelům také dostanete zdarma záruku na 3 roky, tedy prodlouženou o jeden rok nad rámec standardní dvouleté zákonné lhůty.

1520_794_Xiaomi_11T

Dnes nejčtenější

.