Zavřít reklamu

Komerční sdělení:Nejlevnější cesta k novému telefonu. Přesně to je nová služba Mobil Pohotovosti, díky které nejvýhodněji vyměníte starý telefon za nový. Konečná částka, kterou za telefon zaplatíte, se vám totiž poníží nejenom o výkupní cenu vašeho stávajícího smartphonu, ale také o hodnotu, kterou bude mít váš nový telefon za dva roky. Právě díky tomu pořídíte iPhone 13 nebo Galaxy S22 zdaleka nejlevněji.

Telefon zlevněný o svoji budoucí hodnotu

Nová služba Koupíš, Prodáš, Prodáš, Splácíš může na první pohled působit složitě, ve výsledku je ale velice jednoduchá. Mobil Pohotovost totiž nahlíží do budoucna a už teď, při koupi nového iPhonu nebo Samsungu, vám od ceny odečte jeho budoucí hodnotu, kterou bude telefon mít za dva roky. Navíc ještě z ceny odečte výkupní hodnotu vašeho stávajícího telefonu a v případě Samsungů také poníží cenu o bonus 3 000 Kč.

KPPS

Žádné předplatné, telefon je váš

Služba je unikátní i v tom, že se nejedná o předplatné – po celou splácení jste totiž vlastníky telefonu. Po uplynutí 26 měsíců se pouze rozhodnete, zda si chcete telefon nechat a pokračovat ve splácení zbývající částky, nebo zda necháte Mobil Pohotovost, aby od vás zařízení vykoupila. Pokud totiž telefon bude po celou dobu používání chráněn sklem a krytem a tudíž nebude nést příliš velké známky opotřebení (kategorie A), vrátí se vám část peněz zpět.

iPhone 13 nebo Galaxy S22 za nejnižší cenu

Pokud se například rozhodnete upgradovat z iPhonu 12 Pro na iPhone 13 Pro vyjde vás nový telefon po započítání všech zvýhodnění na pouhých 490 Kč měsíčně. A při přechodu z Galaxy S21 na Galaxy S22 zaplatíte jen 390 Kč měsíčně. Prodat přitom nemusíte jen svůj stávající smartphone, ale klidně také starý tablet, chytré hodinky, notebook nebo třeba i herní konzoli. Jednoduše na odkazu níže zadejte zařízení, které aktuálně vlastníte a zjistěte cenu sobě na míru.

1520_794_Samsung_Galaxy_S22

Dnes nejčtenější

.