Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Pokud hledáte parádní reproduktor, který vás ohromí nejen excelentním zvukem, ale především bezkonkurenční výdrží, pak pro vás máme skvělý tip! V takovém případě by vaší pozornosti rozhodně neměl uniknout Niceboy RAZE 3 Radion. Tento model totiž splňuje všechny požadavky a dokonce nabízí i něco navíc. Pojďme si na něj tedy společně posvítit a říct, co všechno vlastně umí.

RAZE 3 Radion: Ideální parťák na cesty

Samozřejmě naprostým základem reproduktoru je kvalitní zvuk. RAZE 3 Radion se může pyšnit výkonem 24 W, přičemž si zakládá na 52mm měničích a pokročilé technologii MaxxBass. Tato kombinace se tak stará o prvotřídní hluboké i vysoké tóny. Díky zmiňovanému vysokému výkonu si reproduktor navíc hravě poradí s ozvučením celé místnosti či zahradní party – pokud byste ale potřebovali něco víc, pak není nic jednoduššího, než prostřednictvím funkce True Wireless propojit dva tyto kousky pro pořádnou dávku stereo zvuku. Jak už jsme zmínili výše, jednou z hlavních dominancí je také výdrž baterie. RAZE 3 Radion totiž nabízí neuvěřitelnou celodenní výdrž. Na jedno nabití dokáže hrát klidně i 24 hodin. Jeho výdrž ale můžete použít i obráceně a použít reproduktor jakožto powerbanku pro dobití vašeho telefonu.

Zároveň se tento model jen tak něčeho nezalekne. V tomto případě si zakládá na robustní pogumované konstrukce, u které ani nechybí odolnost vůči prachu a vodě dle stupně krytí IP67. S takovou můžete reproduktor vzít doslova kamkoliv. Ať už se chystáte na zahradní party, k bazénu, do hor nebo rovnou k moři, na tento kousek se jednoduše můžete vždy spolehnout. Z hlediska připojení se samozřejmě nabízí Bluetooth, ale nechybí ani možnost připojení 3,5mm AUX kabelu či připojení USB flash disku nebo SD karty. Někoho také potěší přítomnost antény pro FM rádio.

niceboy raze 3 radion 9

Reproduktor RAZE 3 Radion tedy dokáže příjemně překvapit svým vysokým výkonem, excelentním zvukem a celodenní výdrží baterie. To vše navíc můžete získat za pouhopouhých 1499 Kč.

Reproduktor RAZE 3 Radion zakoupíte zde

Dnes nejčtenější

.