Zavřít reklamu

Čtvrtek 23. listopadu bude významným podzimním dnem, o kterém budou světoví výrobci smartphonů představovat své novinky. Ty si chystají nejen Honor ale i Oppo nebo Red Magic.

Jistě, Apple si to své odbyl už v září, stejně tak Xiaomi. Pixely 8 Googlu přišly v říjnu následované Galaxy S23 FE Samsungu. Na listopad 23. ale oznámili další společnosti uvedení jejich novinek, a jedná se přitom o zajímavé modely.

Pokud se podíváme na Red Magic, o kterém jsme již psali, půjde o herní telefon Red Magic 9 Pro, který bude vynikat i svým plochým designem. Pak je zde Honor a jeho série telefonů Honor 100, která by měla dostat dva modely – Honor 100 a 100 Pro. Toto duo by mělo vynikat především designem modulu fotoaparátů.

A pak je zde ještě Oppo Reno11 se zakřivenou OLED obrazovkou s obnovovací frekvencí 120 Hz a stmíváním 2 160 Hz PWM, které bude mít na své zadní staně tři fotoaparáty: 50MPx hlavní snímač Sony LYT-700 s OIS, 8MPx ultraširoký fotoaparát a 32MPx teleobjektiv s dvojnásobným optickým přiblížením, kdy zde půjde o snímač IMX709. Do konce roku tedy rozhodně ještě je se na co těšit.

Dnes nejčtenější

.