Zavřít reklamu

Spoločnosť Samsung nikde neoznámila dátum vydania novej Galaxy Camera, a tak sme si museli počkať až na potvrdenie od predajcov. Internetový obchod Amazon už teraz zaradil do svojej ponuky novú Galaxy Camera 2, u ktorej zároveň odhalil predajnú cenu a samozrejme dátum vydania. Od vydania nás delia zhruba dva týždne, keďže sa nová Galaxy Camera začne predávať 10. marca / března 2014.

Amazon ďalej na svojej stránke tvrdí, že sa Galaxy Camera začne v tento deň predávať po celom svete, za cenu približne 450 dolárov. Práve to je cena, za ktorú ju začne predávať Amazon. Vzhľadom k dnešnému trendu si myslíme, že sa nová Galaxy Camera 2 začne predávať u nás za 450€, respektíve 12 300,- Kč.

Samotný fotoaparát si zachová 16,3-megapixelový snímač, avšak Samsung vylepšil jeho softvér. Výsledkom by mali byť omnoho kvalitnejšie fotografie v porovnaní s prvou generáciou, ako vyhlásil Samsung vo svojej tlačovej správe. Na to, aká bude kvalita fotografií, sa pozrieme v našej recenzii, kde ju porovnáme s pôvodnou Galaxy Camera. Viac informácií o Galaxy Camera si môžete prečítať tu.

Související články

Dnes nejčtenější

.