Zavřít reklamu

Prípravy na CES 2014 sú v plnom prúde, pričom Samsung ešte stále oficiálne neprezradil, aké zariadenia spoločnosti by mali byť stredobodmi výstavy v Las Vegas. Prostredníctvom Twitteru však došlo k menším špekuláciám, keďže Samsung tweetnutím fotky zobrazujúcej inteligentné hodinky Galaxy Gear z roku 2013, zároveň naznačuje, že v roku 2014 by sme sa mali dočkať ďalšieho kroku vpred.

Pri pohľade na zverejnenú fotku si otázky kladie snáď každý, avšak je dosť pravdepodobné, že hodinky Galaxy Gear by malo v roku 2014 nasledovať niečo ďalšie vhodné na nosenie. V tweete sa ďalej pýtajú, čo by sme chceli, aby Samsung odhalil v roku 2014? Je však otázne či spoločnosť vzbudzuje pozornosť pred ohlásením niečoho nového alebo len udržiava fanúšikov nasýtených, hlavne pred výnimočne dôležitým eventom, akým je CES 2014.

Samsung však plánuje odhaliť väčšinu tabletov a smarfónov na februárovej konferencii MWC, takže odhalenia na budúcotýždňovom CES 2014 ostávajú stále otázne. Doposiaľ sa však vie, že dôjde k priblíženiu fotoaparátu Galaxy Camera 2 a taktiež aj k predstaveniu vylepšeného ovládača Smart Control.

gear-tease

*Zdroj: Twitter

Dnes nejčtenější

.