Zavřít reklamu

Po představení nové vlajkové lodi Samsungu jménem Galaxy S5 a hodinek Gear 2 se Samsung uchýlil i k představení inteligentního fitness náramku Gear Fit, prvního nositelného zařízení s vlastním ohebným 1.84″ Super AMOLED displayem s rozlišením 432×128 na světě. Díky displayi se dá náramek využít také jako hodinky, primární využití ovšem spočívá v krokoměru, měřiči tepu, měření délky spánku, časovače včetně stopek, ale také v ovládání hovorů nebo zpráv na vašem telefonu.

Jelikož se jedná o náramek zaměřený na sportovní využití, vybavil ho Samsung vodotěsností a ochranou proti prachu a písku na úrovni IP67, a tak se s ním bude možné potápět až do hloubky jednoho metru, především se s ním ale bude dát běhat v dešti. Jeho rozměry jsou vskutku malé, parametry jsou konkrétně 23.4×57.4×11.95 mm s hmotností pouze 27 gramů.

Bude k dispozici ve třech barevných provedeních, a to v černé, šedé a oranžové barvě, přičemž pásek se bude dát sundat, tudíž pokud se vám nebude vaše zakoupená barevná varianta líbit, můžete se s přáteli domluvit na výměně. V obchodech ho najdeme stejně jako ostatní představená zařízení už od 11. dubna/apríla, zatím bez udané ceny.

Dnes nejčtenější

.