Zavřít reklamu

Praha, 28. února 2014 – Společnost Samsung Electronics Co., Ltd. v rámci veletrhu Mobile World Congress (MWC) 2014 ve španělské Barceloně uvedla vývojářské sady (SDK) pro zařízení GALAXY S5 a Samsung Gear 2.

Po představení těchto nejnovějších přístrojů byly SDK předvedeny před více než 500 vývojáři aplikací z celého světa ve výstavních prostorách App Planet na veletrhu MWC na akci Samsung Developer Day. Tato již tradiční konference, kterou Samsung pořádá pro vývojáře, se koná pravidelně od roku 2011.

Poprvé byl veřejnosti představen také SDK pro Samsung Gear 2 založený na operačním systému Tizen. Kromě těchto SDK byl představen Gear Fit SDK pro Samsung Gear Fit, který naznačuje potenciál pro vývoj aplikací pro nositelná zařízení a nechyběly rovněž informace týkající se vývoje her pro herní konzoli Game Pad.

Dr. Won-Pyo Hong, prezident a ředitel divize Media Solution Center společnosti Samsung Electronics, k tomu uvedl: „Samsung bude pro naše mobilní zařízení i nadále poskytovat komplexnější SDK a bude pokračovat ve spolupráci s partnery v oblasti vývoje, abychom mohli našim zákazníkům představit jedinečný a zcela nový obsah a služby.“

Během akce Samsung Developer Day, uvedl Samsung také vylepšenou sadu Samsung Mobile SDK 1.5 s podporou technologie skenování otisku prstů, zdokonalené funkce detekce pohybu, kterou je vybaven přístroj GALAXY S5, a rovněž technologie Multi-screen pro vývoj aplikací, které mohou běžet současně v televizoru a na mobilních zařízeních.

Partnerům z řad vývojářů byl také představen S Health SDK. Individuálně upravitelná aplikace S Health, která využívá zdravotní informace uživatele získané prostřednictvím senzorů, je k dispozici na různých mobilních zařízeních Samsung.

Dnes nejčtenější

.