Zavřít reklamu

rhinoTaké se bojíte o svůj milovaný Samsung, že se Vám po pádu na zem rozbije? Nebo máte obavy z poškrábání displeje například od klíčů v kapse? Pak je tu pro Vás Rhino fólie. Tato unikátní fólie ochrání Vaše zařízení i před úderem kladiva. Nevěříte? Tak se podívejte na video.

Vysoká odolnost – Rhino fólie je vyrobena ze speciálních materiálů, které odolají opravdu velkým nárazům a úderům. Samozřejmostí je i ochrana proti poškrábání. Podívejte se na video, kde Rhino fólie odolá třeba úderu kladiva!

*Další videa najdete zde.

Extrémně tenká a citlivá – Dříve bylo handicapem mobilních fólií, že snižovaly citlivost dotykových displejů. RhinoFolie byla vyvinuta takovým způsobem, aby po aplikaci splynula v jeden povrch a uživatel tak ani nepocítí, že na Samsungu nějaká fólie skutečně je. Celková tloušťka fólie je pouhých 0,029cm.

Rhino

Žádné otisky – Další skvělou vlastností je odolnost proti zanechání otisků prstů, je to velmi neestetické, když se od displeje odráží nevzhledné otisky, Rhino folie zajistí, že bude její oleofobní povrch dokonale čistý.

Momentálně jsou skladem pro Samsung S4 a S5. Začni chránit svoje milované zařízení proti poškrábání i nárazu ještě dnes! Více videí, informací a možnost objednávky na www.rhinofolie.cz

Dnes nejčtenější

.