Zavřít reklamu

Samsung dnes trochu očekávaně vydal nové aplikace, které ale kupodivu nejsou dostupné v Google Play, ale v App Store, tedy v obchodě s aplikacemi pro iOS. Od jihokorejského giganta totiž do App Store zavítaly aplikace Samsung Gear S, která umožňuje k iPhonu připojit hodinky Gear 2 a Gear 3, a poté ještě app Gear Fit, která zase umožňuje se smartphonem od Applu spárovat sportovní náramek Gear Fit2.

Kromě snadné synchronizace s jablečným telefonem umožňují aplikace uživatelům sledovat údaje, které hodinky nebo náramek naměří a stejně tak spravovat i aplikace nainstalované z Gear appstore. Hodinky díky novým aplikacím budou i přijímat notifikace z iPhonu, na které lze na hodinkách reagovat podobně jako na Apple Watch.

Hodinky Samsung Gear S3 osloví zájemce především svým stylovým designem, prachu- a voděodolností IP68, zabudovanou GPS, barometrem a speciálními aplikacemi, které například umí měřit rychlost chůze nebo běhu. Hodinky cílí především na ty, kteří dávají přednost tradičnímu kulatému designu namísto toho, který nabízí konkurenční Apple.

zdroj: samsung

Dnes nejčtenější

Další články