Zavřít reklamu

AKTUALIZACE: Chytrý náramek Mi Band 2 dostane první a poté každý desátý kupující. Kdokoli z vás má stále možnost se stát prvním kupujícím a náramek tak získat. Kupující po objednání Mi TV Box obdrží e-mail se speciálním kupónem, díky kterému bude možné náramek Mi Band 2 objednat zcela zdarma.

AKTUALIZACE 2: První náramek získal uživatel s přezdívkou jjoy. Gratulujeme!

Komerční sdělení: Pokud chcete svůj starší televizor proměnit v chytrý, či už chytrou televizi máte, ale chcete ji přidat další funkce nebo si jen zahrát hry, pak jste na správném místě. Dnes si představíme Xiaomi Mi TV Box, užitečnou krabičku, díky které můžete si můžete na svém obyčejném televizoru snadno a levně zahrát hry, používat aplikace, sledovat nejrůznější filmy či seriály a mnohé další. Dobrou zprávou je, že Mi TV Box lze nyní pořídit nejenom za nejnižší cenu vůbec, ale navíc k němu první a každý desátý následující kupující dostane chytrý náramek Mi Band 2 od Xiaomi v hodnotě $27 (560 Kč) zcela zdarma jako dárek.

Xiaomi Mi TV Box běží na operačním systému Android TV 6.0 a mimo jiné podporuje platformu Google Cast. Velkou výhodou boxu je také podpora 4K rozlišení a HDR pro maximální vizuální zážitek a stejně tak i zvuku Dolby a DTS. Boxu nechybí ani Wi-Fi  standardu 802.11 a/b/g/n/ac, podpora Bluetooth či hlasové ovládání. Port HDMI 2.0 zajistí rychlejší přenos obsahu do vaší televize a díky USB 2.0 můžete k boxu snadno připojit externí úložiště a přehrávat si z něj filmy, hudbu či prohlížet fotografie.

Uvnitř Xiaomi Mi TV Box tiká čtyřjádrový procesor Cortex A53 s taktem jádra 2,0 GHz a grafickým jádrem Mali-450. RAM čitá velikost 2 GB a pro data je připraveno úložiště o kapacitě 8 GB. V balení kromě boxu najdete také zdroj pro jeho napájení a dálkový ovladač. Uživatelské rozhraní je v angličtině.

Doprava je zdarma. Při přepravě nebudete platit daň ani clo.

Xiaomi Mi TV Box Mi band 2 FB

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.