Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Sháníte kvalitní, ale zároveň cenově dostupný reproduktor k televizi? Případně si jen chcete vybavit obývák či jinou místnost stylovým reproduktorem, na které můžete bezdrátově přehrávat hudbu z telefonu či počítače? Pokud ano, pak by vás mohl zaujmout nový soundbar do Xiaomi, který naši čtenáři mohou dnes díky slevovému kódu koupit se slevou.

Bluetooth reproduktor, pocházející z dílny společnosti Xiaomi, má univerzální tvar, díky kterému ho můžete umístit prakticky kamkoliv. Soundbar je totiž možné nejenom snadno postavit na televizní stolek, ale také jej můžete přidělat na stěnu pod televizor.

Reproduktor je navržený speciálně pro použití s televizí a podporuje většinu modelů dostupných na současném trhu. Umožní vám zakusit kvalitní zvukový zážitek z filmu, hry nebo záznamu koncertu. Soundbar disponuje osmi zvukovými jednotkami pro realistický a příjemný poslech v rozsahu od 50Hz do 25000Hz při impedanci 8 ohmů. Zároveň je vyroben ze stylového, ale také odolného a snadno udržitelného materiálu.

Reproduktor má rozměry 83 x 7,2 x 8,7 cm a kromě něho najdete v balení také adaptér, SPDIF Cable, 2 klasické a 2 rozpínací šrouby.

Poštovné do České republiky vychází na 203 Kč. Při přepravě však nebudete platit daň ani clo, Gearbest zaplatí poplatky za vás.

Xiaomi Bluetooth Speaker FB

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.