Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Společnost TCL Electronics, jeden z dominantních hráčů na globálním poli výroby televizorů a vedoucí společnost v oblasti spotřební elektroniky, začala dodávat na český trh prostřednictvím vybraných prodejců svůj inovativní soundbar RAY-DANZ TS9030 s 3.1kanálovým zvukem a podporou Dolby Atmos®. Novinka na českém trhu nabízí řešení typické pro highendová domácí kina v podobě cenově dostupného soundbaru, který poskytuje celkově širší, vyvážený a přirozený zvukový prostor a upřednostňuje akustické prvky oproti digitálnímu řešení. Soundbar má tříkanálové reproduktory, centrální a boční a také bezdrátový subwoofer. Podporuje technologii Dolby Atmos a lze jej instalovat i na zeď.

Originální konstrukční řešení zpětného ohnutí u bočních reproduktorů směřuje zvuk na akustické odražeče, které ohýbají zvuk do přesného úhlu pro vytvoření přirozeného dozvuku a na rozdíl od mainstreamového digitálního zpracování zvuku tak zajistí širší zvukové pole. Pro silné basy, které doslova otřesou podlahou je určen bezdrátově připojený subwoofer. Centrální kanál s dedikovanými, dopředu vyzařujícími reproduktory, zajistí jasné dialogy a lokalizaci hlasu u obsahu s mluveným slovem

TCL RAY-DANZ poskytuje široké horizontální zvukové pole a využívá akustické prostředky. Pohlcující zvukový zážitek u tohoto soundbaru může být rozšířen o virtuální výškové kanály podporující Dolby Atmos, které dokáží simulovat nadhlavový zvuk. V konečném důsledku je možné dosáhnout 360stupňového zvukového efektu, bez nutnosti instalovat další, nahoru vyzařující reproduktory.

Cena a dostupnost

Soundbar TCL RAY-DANZ TS9030 je k dostání prostřednictvím vybraných prodejců za 10 490 Kč včetně DPH.

Dnes nejčtenější

.