Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Tvrzená skla chrání dokonale telefon proti poškození, se kterým se můžeme setkat každý den. Stačí malá chvilka nepozornosti a neštěstí je na světě. Následná výměna displeje se může pořádně prodražit, proto je dobré na ochranu displeje použít tvrzené sklo.

PROČ ZVOLIT TVRZENÁ SKLA SPÍŠE NEŽ OCHRANNÉ FÓLIE

Tvrzené sklo je přibližně 7x odolnější než ochranná fólie. Ta dosahuje odolnosti 1 – 1.5H, oproti tomu ochranná skla dosahují tvrdosti 9H. Díky tomu dokáží ochranná skla ochranánit displej mnohem lépe i proti pádu a nárazu. Ochranné fólie jsou spíše proti běžnému poškrábání. Navíc se Tvrzené sklo díky své hmotnosti mnohem snáze aplikuje na displej. Pod ochrannou fólií většinou zůstanou bubliny, které je následně skoro nemožné vytlačit.

Zaoblené Tvrzené sklo Samsung Galaxy S8 - Magazín
Zaoblené Tvrzené sklo Samsung Galaxy S8 v modré barvě, k dispozici je i celoprůhledné nebo černé provedení, nechybí ani skla na nejnovější Samsung Galaxy S9.

3D TVRZENÉ SKLO PRO SAMSUNG GALAXY 

Zaoblená Tvrzená skla jsou označována také jako 3D Tvrzená skla. Označení 3D znamená, že Tvrzené sklo pokryje kompletně celý povrch displeje i v jeho zaoblených částech. Chrání tak nejen rovnou část, ale i zaoblené rohy. Ochranná skla pro Samsung Galaxy dosahují odolnosti 9H a jsou 0,26mm tenké. Jejich přichycení k displeji je po hraně, díky tomu tak perfektně drží, nepropouští prach mezi displej a Tvrzené sklo a také nesnižují citlivost doteku. 

Ochranná skla pro Samsung Galaxy je možné najít zde!

3D TVRZENÉ SKLO PRO XIAOMI

3D Tvrzená skla pro chytré telefony od společnosti Xiaomi jsou malinko odlišná od 3D Tvrzených skel pro telefony od Samsungu. Zaoblená Tvrzená skla na Xiaomi jsou velice podobná 3D sklů na iPhony. Drží na telefonu celým svým povrchem. Vyráběny jsou ve dvou barevných provedeních, černé a bílé, takže dokonale ladí s barvou displeje. Samzřejmostí je odolnost 9H a tloušťka 0,26mm. Ochranná skla pro Xiaomi jsou vyrobena ze dvou materiálů. Tenkého, přilnavého plastu a Tvrzeného skla na zobrazovací části displeje.

Ochranná skla pro Xiaomi je možné najít zde!

NALEPENÍ TVRZENÉHO SKLA ZDARMA

Nalepení Tvrzených skel není vůbec náročné, zvlášť u 3D skel, která pokrývají celý displej a proto je snadné je vycentrovat. Před aplikací doporučuji 3D Tvrzené sklo na Samsung, ale i na Xiaomi vycentrovat podle výřezu na sluchátko a přední kameru. Pokud si na aplikaci nebudete věřit, můžete se zastavit na kamenné prodejně Tvrzenýsklo.cz a nechat si sklo ZDARMA na telefon nalepit. Všechna ochranná skla jsou na prodejně skladem, proto i doručení při objednání mimo Prahu probíhá do druhého dne. 

Kamenná prodejně se nachází v ulici Ostrovského 32, Praha 5.

SLEVOVÝ KÓD PRO ČTENÁŘE SAMSUNG MAGAZÍNU

Kromě 3D Tvrzených skel samozřejmě můžete také zakoupit klasická ochranná skla na mobilní telefony Sony, Samsung, Huawei, Honor, Nokia, LG, Lenovo a další! Navíc, pro všechyn čtenáře Samsung Magazínu je připravený speciální slevový kód, díky kterému získáte 20% slevu na celý nákup. Sleva platí i na powerbanky, nabíjecí kabely, ochranné kryty a další.

SLEVOVÝ KÓD: SKLO20

Související články

Dnes nejčtenější

.