Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás pravidelně připravujeme nejrůznější akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Dnes vám představíme zbrusu nová sluchátka KZ ZS10, která můžete použít jako drátová i jako bezdrátová.

ZS10 jsou na první pohled klasická drátová sluchátka s kabelem o délce 1,2 m, která se připojují skrze tradiční 3,5mm sluchátkový jack konektor, jenž je v tomto případě do tvaru písmena “L”, tudíž přináší tu výhodu, že v místě konektoru kabel jen tak nepoškodí. Na drátu naleznete ovladač, skrze který je možné přepínat skladby, pozastavovat nebo opětovně spouštět přehrávání apod. Kabel je pletený a je potažený mědí, což jednak zvyšuje jeho odolnost a také přináší lepší kvalitu zvuku. O kvalitní zvukovou reprodukci se ale stará hlavně jeden dynamický měnič spolu se čtyřmi vyváženými měniči. Sluchátka jsou vybavena i mikrofonem.

Nejzajímavější na sluchátcích jsou ale jednoznačně jejich pecky. Ty jsou totiž nejenom průhledné a špuntové, ale hlavně jsou odnímatelné. To znamená, že k nim můžete připojit Bluetooth kabel a používat sluchátka jako bezdrátová. Navíc, pokud se vám z nějakého důvodu poškodí kabel nebo jedna z pecek, můžete některou z těchto částí snadno vyměnit. V balení se kromě sluchátek a kabelu nachází také dvojice špuntů a anglický manuál.

Poštovné vychází na 27 Kč a zboží by vám mělo dorazit do 15-25 pracovních dnů. Daň ani clo platit nebudete.

KZ ZS10 sluchatka FB

 

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.