Zavřít reklamu

Jestliže často natáčíte videa, zřejmě hledáte spolehlivé a dostatečně velké úložiště, abyste o své drahocenné záběry nepřišli. Samsung proto nyní představil paměťové karty PRO Endurance, které jsou určeny pro uživatele, již potřebují spolehlivé úložiště pro velké množství videí. Jihokorejský gigant tvrdí, že se jeho nová karta microSDHC/microSDXC vyznačuje špičkovou odolností. Paměťová karta navíc dokáže uložit až 43 800 hodin dlouhý nepřetržitý video záznam.

Paměťová karta Samsung PRO Endurance byla vyvinuta pro zákazníky, kteří používají náročné video zařízení, jako jsou dash kamery a fotoaparáty. Dokonce je určena pro firemní zákazníky, kteří potřebují bezpečné a spolehlivé úložiště pro svá data.

Samsung tvrdí, že paměťová karta PRO Endurance nabízí rychlost čtení až 100 MB/s a rychlost zápisu 4K videí až 30 MB/s. Podle Samsungu zákazníci vyhledávají výkonné paměťové karty, jež vydrží i extrémní podmínky. Přesně takové paměťové karty PRO Endurance jsou. Přežijí i v drsných podmínkách, jako jsou voda, teplota, magnetický či rentgenový paprsek. Jihokorejská společnost uvádí, že je 25× odolnější než předchozí paměťové karty, a proto na ně nabízí i pětiletou záruku.

Paměťové karty PRO Endurance jsou k dispozici v kapacitách 32 GB za 24,99 dolarů, 64 GB za 44,99 dolarů a 128 GB za 89,99 dolarů.

Samsung PRO Endurance card FB

Související články

Dnes nejčtenější

.