Zavřít reklamu

Tisková zpráva: Čínský internetový obchod Gearbest vyklízí sklady, a tak spustil velký výprodej, v rámci kterého je možné aktuálně pořídit desítky produktů za zajímavé ceny. Jedním z nich jsou i plně bezdrátová sluchátka, která lze nyní pořídit za necelých 300 korun.

HBQ – I7, jak se sluchátka oficiálně nazývají, jsou až nápadně podobná AirPodům od Applu. Nicméně jejich cenovka je posazena o celý řád níže, a tak namísto několika tisícovek za ně utratíte jen pár stovek korun. Sluchátka jsou praktická především díky tomu, že se skutečně obejdou bez jediného drátu, a tak jsou vhodná především na sport, ale hodí se i na běžné nošení, případně je lze použít jako handsfree například do auta.

Mezi další výhody patří poměrně slušná výdrž, kdy HBQ – I7 vydrží na jedno nabití až 4 hodiny volání, nebo 1-2 hodiny poslouchání hudby. Dobíjení trvá přibližně 2 hodiny a probíhá skrze speciální USB kabel, který je součástí balení. Obě pecky sluchátek navíc disponují tlačítkem, kterým lze přeskakovat skladby či přijímat / odmítat příchozí hovory.

Stránku s kompletním přehledem slev naleznete zde. Pokud si ze stejné sekce, jako jsou sluchátka, vyberete další produkty, jejich společná cena bude $50 a více, pak můžete využít kód GB50-$5off- a získat slevu $5.

AirPods copy FB

Dnes nejčtenější

.