Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Hledáte kvalitní bezdrátová sluchátka za super cenu? Mobil Pohotovost dnes a zítra exkluzivně nabízí Niceboy HIVE Pods 2 jen za 1 222 Kč – vůbec nejnižší cena na českém trhu. S nákupem ale moc dlouho neotálejte, nabídka platí pouze do nedělní půlnoci.

HIVE Pods 2 jsou true wireless sluchátka, která rozhodně neurazí cenou, designem ani specifikacemi. Nabízí totiž skvělý zvuk s technologií MaxxBass, takže pokud si rádi užíváte dunivé basy, pak jsou pro vás jako dělaná. Kvalitní jsou i z hlediska zpracování, což mimo jiné dokazuje voděodolnost podle stupně krytí IPX5.

Sluchátka ale zaujmou především výdrží baterie. Na jedno nabití totiž zvládnou přehrávat hudbu téměř 7 hodin, a s nabíjecím pouzdrem nabízí až 35 hodin poslechu. To vše díky Bluetooth 5.0 s nižší spotřebou baterie a stabilním připojením. Pro snadné ovládání jsou pak připravena chytrá tlačítka přímo na sluchátcích, díky kterým lze přeskakovat skladby, ovládat hovory, a dokonce i regulovat hlasitost. A na závěr stojí za zmínku funkce autopárování, kdy jen stačí sluchátka vytáhnou z krabičky a okamžitě si začít užívat poslechu.

Dnes nejčtenější

.