Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás pravidelně připravujeme nejrůznější akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Dnes si představíme chytré hodinky Alfawise S2, které se mohou pochlubit úctyhodnou výdrží, elegantním vzhledem, řadou užitečných funkcí a především pak lákavou cenou, kterou s naším kupónem můžete snížit na 563 Kč.

Chytré sportovní hodinky Alfawise S2 určitě potěší nejen sportovce, ale i ty, kteří se zajímají o své zdraví. Dokáží totiž měřit nejen srdeční tep, ale i krevní tlak, kyslík v krvi a také monitorovat spánek. Kulatý, barevný IPS displej o velikosti 0,96 palce a rozlišení 160 x 80 pixelů je chráněny tvrzeným sklem Corning Gorilla Glass. Displej samozřejmě podporuje funkci, kdy se automaticky rozsvítí otočením zápěstí směrem k očím.

Hodinkám nechybí ani voděodolnost třídy IP67. Kromě upozornění na příchozí hovor a zprávy dokáží hodinky zobrazit notifikace z aplikací, jako je Facebook, WhatsApp, Skype, Twitter a další. Stejně tak nabízí i funkci budíku a kalendáře. Mezi jejich další funkce patří krokoměr, měřič kalorií, vzdáleností a upozornění na příliš časté sezení. Hodinky jsou kompatibilní s iOS 8.0 a novějším a Android 4.4 a novějším, ve standby režimu slibují výdrž až 30 dnů, jelikož disponují baterií o kapacitě 120 mAh, přičemž opětovné nabití trvá přibližně 2 hodiny. Tělo hodinek je vyrobené z kovu a pásek z kůže.

Poštovné vychází na 28 Kč (Europe Railway Registered). Daň ani clo při přepravě neplatíte.

Chytr hodinky Alfawise S2 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.