Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Bedzrátová sluchátka už nemusí být drahá. Důkazem jsou Meizu EP51, které čtenáři našeho magazínu mohou se speciálním kupónem zakoupit o 340 Kč levněji.

Meizu EP51 jsou bezdrátová sluchátka, která se vyznačují hned několika zajímavostmi. V první řadě disponují voděodolností IPX4, tudíž s nimi můžete bezproblémově sportovat a nemusíte se bát, že by je zničil pot, déšť a podobně. Zajímavostí také je, že sluchátka podporují digitální audio kompresní algoritmus apt-X, který zajišťuje čistý zvuk a celkovou kvalitu reprodukce. Potěší i funkce noise cancellation, tedy redukce okolního hluku, díky čemuž se můžete běžet například podél silnice a i tak si vychutnat své oblíbené skladby.

Sluchátka lze připojit k telefonu, tabletu, počítači či hudebnímu přehrávači, zkrátka ke všem zařízením, která jsou vybavena bluetooth. Pecky sluchátek jsou magnetické a tudíž je lze snadno k sobě připnout, když máte sluchátka zavěšená na krku. Na kabelu se nachází ovladač s tlačítka pro regulování hlasitosti a ovládání přehrávání skladeb. Nechybí ani mikrofon pro uskutečnění hovorů. Kromě ovladače je na kabelu také baterie s kapacitou 60 mAh, která sluchátkům zajistí výdrž 6 hodin při přehrávání nebo volání. Její dobití trvá 2 hodiny a provádí se skrze microUSB kabel.

Meizu EP51 váží 150 gramů a jsou dlouhá 15,5 centimetrů. Právě vzhledem k nízké hmotnosti, magnetickým peckám, gumovým špuntům a voděodolnosti jsou sluchátka vhodná především pro sportování. V balení se kromě samotných sluchátek nachází ještě další tři páry náhradních špuntů, dále jeden microUSB kabel a pytlíček na snadné skladování sluchátek.

Vzhledem k ceně není potřeba při přepravě platit daň ani clo.

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Meizu EP51 bezdratova sluchatka FB

Dnes nejčtenější

.