Zavřít reklamu

Premiéra letošní phabletu od Samsungu se kvapem blíží. Galaxy Note 9 by se měl představit už v průběhu letních prázdnin, konkrétně pak na přelomu července a srpna, a tak začínají přibývat i různé úniky informací, koncepčních návrhů a stejně tak i renderů. Ačkoli jsme vám za poslední týdny přinesly hned několik informací o nadcházejícím tabletotelefonu z dílny Samsungu, až ten nejnovější únik ukazuje jeho design.

Ice universe na Twitteru sdílel údajně oficiální render Galaxy Note 9 a hned na první pohled je patrné, že po stránce designu se telefon oproti svému předchůdci nijak zásadně nezmění. S loňským Note 8 totiž Samsung vsadil na Infinity displej, který se výrazně podepsal na vzhledu telefonu a u Note 9 tak nemá potřeba design nijak zásadně změnit.

Můžeme tak očekávat, že po vzoru Galaxy S9 a S9+ se telefon dočká především nových funkcí. Počítat můžeme s vylepšeným duálním fotoaparátem, jenž se zcela jistě pochlubí proměnnou clonou a výraznou změnou by měl projít také stylu s S Pen. Otazník stále visí nad čtečkou otisků prstů, kterou se Samsung snaží integrovat přímo do displeje. Podle posledních zpráv se ale této revoluce dočkáme až spolu s Galaxy S10 na začátku příštího roku.

Dnes nejčtenější

.