Zavřít reklamu

Premiéra Galaxy Note 9 se neúprosně blíží a už za dva měsíce bychom se měli dočkat nejpokrokovějšího phabletu z dílen Samsungu. Podle posledních zpráv by se měl totiž Note 9 představit o poznání dříve, než loňský Note 8, a to konkrétně už někdy na přelomu července a srpna. Úniků je prozatím jako šafránu, a tak ani nevíme, jak přesně bude telefon vypadat a jaké specifické novinky nabídne. Designéři však nepolevují a ukazují své vlastní návrhy. Mezi ně patří i DBS DESIGNING, kteří před nedávném vyrukovali s doposud nejpovedenějším konceptem Galaxy Note 9.

Autoři konceptu se totiž při návrhu inspirovali dosavadními úniky, a tak nezapomněli nejenom na vylepšený a větší stylus S Pen, ale především pak do svého Note 9 zakomponovali čtečku otisků prstů pod displej, zmenšili rámečky a zachovali vertikální duální fotoaparát, který samozřejmě zvládá pořizovat výborné fotografie za tmy.

Podle autorů bude Note 9 disponovat 6,3palcovým QHD+ Super AMOLED displejem s téměř nulovými rámečky, tenčím tělem, celou plejádou senzorů pro kvalitnější skenování obličeje a duhovky, 8 GB operační paměti a dokonce i nejnovějším Androidem P.

Je nad slunce jasné, že některé parametry jsou spíše jen zbožným přáním, ale například o čtečce otisků v displeji se ve spojitosti s Note 9 spekulovalo skutečně často. Poslední informace však naznačují, že se této revoluční novinky v podání Samsungu dočkáme až na začátku příštího roku i Galaxy S10. Menší by však letošní Note být skutečně měl a stejně tak můžeme počítat s vylepšeným fotoaparátem po vzoru „es-devítek“.

Samsung-Galaxy-Note-9-concept-DBS-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.