Zavřít reklamu

Premiéra Galaxy Note 9 se neúprosně blíží, a tak není divu, že nyní začínají na povrch vyplouvat nové úniky informací, videa, fotografie a rendery zařízení. V polovině měsíce jsme se například dozvěděli, že Note 9 bude o něco menší než jeho předchůdce Note 8, přičemž ale velikost displeje zůstane stejná. Nabízí se tak jediné možné vysvětlení – Samsung zmenší rámečky nad a pod displejem. A právě to nyní potvrdil i známý leaker Ben Geskin.

Geskin na svém Twitteru sdílel obrázek, který zachycuje přesný rozdíl mezi Note 9 a Note 8. Ačkoli po designové stránce bude novinka na první pohled stejná jako loňský model, ve skutečnosti budou její rozměry o něco menší, a to právě díky užšímu rámečkům. Ty inženýři museli zmenšit na skutečné minimum a zároveň do nich vměstnat celou plejádu senzorů pro skenování obličeje, duhovky, přední kameru a pak také senzor pro detekci síly stlačení domovského tlačítka.

Ačkoli užší rámečky lze považovat za vítanou změnu, bude se jednat pravděpodobně o jedinou mezigenerační designovou novinku. Note 9 by měl totiž nabídnout hlavně vylepšený duální fotoaparát s variabilní clonou, dokonalejší stylus S Pen novou generaci biometrické autentizace v podobě Inteligent Scan a nakonec i znatelně výkonnější komponenty.

Galaxy Note 9 vs Note 8 bezels FB

Související články

Dnes nejčtenější

.