Zavřít reklamu

Samsung se snaží na čínském trhu zaujmout potenciální zákazníky, a proto pracuje na modelech určených výhradně pro čínský trh. V posledních několika týdnech se mluvilo o přístrojích Galaxy S8 Lite a Galaxy A8 Star, přičemž Galaxy S8 Lite už spatřil světlo světa, ovšem Samsung ho nazval jako Galaxy S Lite Luxury. Oficiální název druhého zařízení, které nese modelové číslo SM-G8850, prozatím neznáme. Uniklo však video, které ukazuje smartphone SM-G8850. Video zároveň odhalilo, že přístroj se bude jmenovat Galaxy A9 Star, nikoliv Galaxy A8 Star.

Galaxy A9 Star je vybaven duální zadní kamerou s 24megapixelovou a 16megapixelovou čočkou. Disponuje 6,28palcovým Super AMOLED displejem s rozlišením Full HD+ (1080 × 2220 pixelů), 16megapixelovou přední kamerou, 3 700mAh baterií, 4 GB paměti RAM a 64GB vnitřním úložištěm. Poběží na Androidu 8.0 Oreo, což není asi žádné překvapení. Prozatím ale nevíme, jaký procesor bude Galaxy A9 Star pohánět.

Základem smartphonů střední třídy jsou fotoaparáty s rozlišením vyšším než 16 megapixelů, přičemž Galaxy A9 Star je zřejmě odpověď na zuřivou konkurenci, které musí Samsung v Číně čelit. Jihokorejský gigant nedávno představil také Galaxy A6+ s 24megapixelovým předním fotoaparátem, i když se nepředpokládá, že by se prodával na čínském trhu. Zadní kamera Galaxy A9 Star je orientovaná svisle podobně jako u iPhonu X.

Samsung sice posunul kameru na stranu, nicméně čtečku otisků prstů nechal uprostřed. O tom, kdy se Galaxy A9 Star objeví na trhu, ještě nepadlo ani slovo. Jakmile se však dozvíme nějaké informace, ihned vám je přineseme.

galaxy a9 star fb

Dnes nejčtenější

.