Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Správně fungující klávesnice, která bude perfektně odpovídat vašim nárokům, je jednou z klíčových součástí vašeho IT vybavení. Kde ale najít takovou, která by představovala ideální poměr kvality a ceny? Vyzkoušejte klávesnici ThundeRobot, kterou dnes můžete navíc získat s velkou slevou.

Mechanická klávesnice ThundeRobot K70 s hnědým spínačem potěší jak hráče, tak i uživatele, kteří klávesnici používají především k psaní. Jedná se o zařízení typu „plug and play“ bez nutnosti složité instalace, díky ergonomickému tvaru je vhodná pro hráče, kancelářské pracovníky i rekreační uživatele. Voděodolná klávesnice ThundeRobot K70 nabízí několik druhů podsvícení, mezi kterými můžete snadno a rychle přepínat za pomoci klávesové zkratky.

Mechanickou klávesnici ThudeRobot K70 s UK rozložením zakoupíte na webu GearBest za akční cenu 757 korun namísto obvyklých 1605 korun. Sleva platí pouze pro prvních 50 kusů, při volbě českého skladu (G-W-5) a PPL neplatíte poštovné a zboží vám dorazí do 1-2 pracovních dní.

ThundeRobot K70 mechanicka klavesnice FB

Související články

Dnes nejčtenější

.