Zavřít reklamu

Vypadá to, že Samsung chce své portfoliu produktů co nejlépe sjednotit. Není tomu totiž tak dávno, co jsme vás informovali o tom, že své hodinky Gear a Gear Fi přejmenuje na Galaxy Watch a Galaxy Fit, díky čemuž byste si je tak již nemohli prakticky s ničím splést. Jmenovaly by se totiž stejně jako telefony a tablety od jihokorejského giganta. Hodinky však nejsou to jediné, co se v brzké době dočká přejmenování.

Podle dobře informovaných zdrojů portálu Sammobile uvažuje Samsung i o tom, že přejmenuje svůj veleoblíbený headset Gear VR na Galaxy VR. Tento krok by samozřejmě dával s ohledem na přejmenování hodinek smysl a Samsungu by velmi v jeho sjednocování portfolia pomohl. Název Galaxy by totiž prostupoval valnou většinu jeho produktů, díky čemuž by se v nich mohli zákazníci lépe orientovat.

Headset s označením Galaxy VR by se mohl teoreticky představit již příští rok po boku nových vlajkových lodí Galaxy S10 a S10+, které by měly být alespoň podle dosavadních informací v mnoha ohledech revoluční. Před pár dny jsme vás na našem webu informovali o ultrajemných displejích z dílny Samsungu, které by byly pro podobné projekty jako dělané. Je tedy možné, že právě ty zasadí Samsung do tohoto produktu. 

Uvidíme, jak se tedy celá situace ohledně nových headsetů vyvrbí. Dá se ale očekávat, že se v následujících dnech či týdnech objeví nové informace, které nám roušku tajemství okolo tohoto produktu opět lehce poodhalí. 

Gear VR controller ovladac FB

Související články

Dnes nejčtenější

.