Zavřít reklamu

Nová vlajková loď mezi tablety Samsungu se pomalu ale jistě blíží. Poté, co se před pár týdny objevily o chystaném Galaxy Tab S4 první informace, které naznačovaly například 10,5” displej s rozlišením 2560 x 1600 pixelů, tu máme nálož dalších upřesnění. 

Nový Galaxy Tab S4, který se skrývá pod označením SM-T835 pro WiFi variantu a SM-T837P pro WiFi+LTE variantu, se objevil znovu v databázi testu HTML5test a prozradil další zajímavou věc. Podle databáze byl totiž tablet testován se systémem Android 8.1 Oreo, který však ještě Samsung na žádný produkt neuvolnil. Je tedy možné, že si toto prvenství odnese právě tento tablet či jeho kolega Galaxy Tab A 10.1 (2018), který též Samsung s tímto systémem testuje. 

Takto vypadá jeho předchůdce Galaxy Tab S3:

Moc dalších detailů o tomto tabletu v tuto chvíli bohužel nemáme. Spekuluje se však o tom, že by v něm mohl tepat procesor Snapdragon 835 se 4 GB RAM paměti a 64 GB interního úložiště, které půjde rozšířit o microSD kartu. Displej by měl dosahovat již zmíněných 10,5” a bude v poměru 16:10. Zadní stranu tabletu by měl zdobit 13 MPx fotoaparát, přední pak 8 MPx fotoaparát. 

Po boku tohoto tabletu by se měla taki představit nová klávesnice Book Cover Keyboard, čili jakýsi obal s klávesnicí. Ten si totiž jihokorejský gigant certifikoval ve své domovině, takže je jeho příchod prakticky potvrzen.

V tuto chvíli je stále nejasné, kdy bychom se mohli tohoto produktu konečně dočkat. Je ale možné, že by to mohlo být již na veletrhu IFA 2018 v Berlíně, který začíná 31. srpna. Teoreticky by však mohl Samsung tento tablet představit i po boku phabletu Galaxy Note9, který by měl světu ukázat již na začátku srpna. 

samsung-galaxy-tab-s3 FB

Dnes nejčtenější

.