Zavřít reklamu

Pokud krom smartphonů od Samsungu upřednostňujete jeho tablety, máme pro vás skvělou zprávu. Poté, co se před pár dny objevily informace o blížícím se příchodu tabletu Galaxy Tab A 10.1 (2018) na certifikačním webu Bluetooth SIG, totiž dnes přibyla zmínka o tomto tabletu i na webu certifikačního úřadu pro Wi-Fi. Příchod tabletu je tak nejspíš již skutečně velmi blízko.

Ačkoliv o tomto tabletu zatím příliš mnoho informací nevíme, z úniků z webu je jasně patrné, že by v něm měl běžet systém Android Oreo ve verzi 8.1. Tento tablet by se tak mohl stát prvním produktem od Samsungu, který bude právě novou verzí tohoto operačního systému disponovat. Vše však samozřejmě záleží hlavně na tom, kdy se jej Samsung rozhodne uvolnit veřejnosti. Pokud s ním totiž bude otálet, samozřejmě ho může předběhnout některý z jeho vlajkových modelů smartphonů.

Co se týče dalších technických specifikací této novinky, ty bohužel v tuto chvíli neznáme. Je však poměrně pravděpodobné, že se bude jednat o tablet střední třídy, jelikož i jeho předchůdce do této kategorie spadal. Těšit se tak můžeme na velmi solidní výkon za přijatelnou cenu, kterou si ale samozřejmě v tuto chvíli též odhadovat netroufáme. Jeho předchůdce však stojí v Čechách 7 tisíc v základní verzi a o 1500 korun více ve verzi s LTE, takže se dá předpokládat, že i cena této novinky by mohla alespoň zhruba odpovídat této výši. 

galaxy tab stary

Dnes nejčtenější

.