Zavřít reklamu

Mobilní platební služby jsou mezi uživateli po celém světě čím dál více oblíbené. Odpadá totiž díky nim nutnost mít vždy u sebe platební kartu či hotovost, jelikož vše potřebné vyřeší pouhý chytrý telefon. Silným hráčem se v tomto ohledu stává i jihokorejský Samsung se svým Samsung Pay, které se snaží neustále rozšiřovat a přimět tím lidi, aby službu využívali. A jak se zdá, v některých zemích se mu to daří vskutku bravurně. 

Do Mexika přišlo Samsung Pay teprve před čtyřmi měsíci jakožto vcelku neznámá novinka. Od vstupu do země však ušla tato služba opravdu obrovský kus cesty a nyní se v ní může Samsung pochlubit více než 200 tisíci aktivními uživateli této služby, což je opravdu úctyhodné číslo. Samsung Pay navíc v zemí zatím nepodporují všechny banky, takže se dá očekávat, že až se tento trend rozšíří i k nim, uživatelská základna opět solidně naroste. 

Uživatele Samsung Pay oceňují hlavně to, že skrze službu mohou platit prakticky všude, kde jsou podporovány platební karty, což je samozřejmě velká výhoda. Do Samsung Pay jdou navíc vložit i různé karty od věrnostních programů, QR kódy a další podobné věci, kterými šetří čas a eliminuje potřebu nosit u sebe fyzické nosiče.  

Krom těchto výhod pak běží čas od času v zemi i propagační akce na tuto službu, v rámci níž mohou její uživatelé získat za to, že budou skrze Samsung Pay platit, různé věcné dárky. Nyní před blížícím se mistrovství světa ve fotbale je to například fanouškovské tričko mexického národního týmu. 

samsung-pay-fb

Související články

Dnes nejčtenější

.