Zavřít reklamu

V posledních několika týdnech unikla spousta informací o tabletech, které by měl Samsung v letošním roce připravit. Jedná se konkrétně o zařízení s označeními SM-T595 a SM-T835, o nichž se mluví jako o Galaxy Tab S4 a Galaxy Tab A 10.1 (2018). Ovšem není jisté, zda jihokorejský gigant skutečně takové názvy pro nadcházející tablety použije.

Tablety se už několikrát objevily v benchmarkových testech, únicích a certifikacích, zejména teda Galaxy Tab S4. Objevily se další detaily o očekávaných modelech. Jeden zdroj prozradil, že Galaxy Tab S4 a Galaxy Tab A 10.1 (2018) dorazí pouze ve dvou barevných variantách, které nejsou nijak zajímavé, a to v černé a šedé. Zdá se, že Samsung nepřinese tablety v žádných nových barvách, což je opravdu škoda.

Tablety by měly spatřit světlo světa v červenci či v srpnu. Pokud tedy nedojde k představí přístrojů v červenci, je velká pravděpodobnost, že Samsung tablety odhalí na události Galaxy Note9 Unpacked.

Samsung sice ještě neoznámil datum představení Galaxy Note9, nicméně poslední zprávy napovídají, že den D nastane 9. srpna.

tab s4 04

Související články

Dnes nejčtenější

.