Zavřít reklamu

Samsung by měl v letošním roce představit tablet Galaxy Tab S4, o němž na povrch prosakují důležité informace. Prozatím víme, že zařízení bude disponovat 10,5palcovým displejem s rozlišením 2 560 × 1 600 pixelů s poměrem stran 16:10, jak odhalily výsledky benchmarku GFXbench. Ovšem nyní nadcházející tablet získal certifikaci od Wi-Fi Alliance, přičemž z certifikace je patrné, že tablet poběží na nejnovějším systému Android 8.0 Oreo.

Takto vypadá současný Galaxy Tab S3:

Galaxy Tab S4 s modelovým označením SM-T835 získal certifikaci od Wi-Fi Alliance, což naznačuje, že se oficiální představení zařízení neodkladně blíží. I když Samsung ještě nepotvrdil, kdy tablet ukáže světu, je zřejmé, že už nebudeme čekat dlouho. Objevily se také informace o tom, že začal vývoj firmwaru pro modely Wi-Fi i LTE.

Podle všeho by měl Galaxy Tab S4 dostat procesor Qualcomm Snapdragon 835, 4 GB RAM a 64GB interní úložiště. Zřejmě se tablet dočká nového designu, přičemž není vyloučen ani Infinity displej, kterým by si přístroj získal značnou část zákazníků.

Původně se předpokládalo, že Galaxy Tab S4 spatří světlo světa na veletrhu Mobile World Congress 2018 v únoru, nicméně nestalo se tak, a tak je možné, že Samsung uskuteční velké odhalení tabletu na veletrhu IFA 2018, který se bude konat v druhé polovině letošního roku.

wifi galaxy tab s4
samsung-galaxy-tab-s3 FB

Související články

Dnes nejčtenější

.