Zavřít reklamu

Samsung už několika svým modelům nabídl aktualizaci na Android 8.0 Oreo, a to zejména vlajkovým lodím jako Galaxy S9, Galaxy S9+, Galaxy Note8, Galaxy S8, Galaxy S8+, ba dokonce i starším Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. Ovšem v červenci by měla aktualizace dorazit i na méně vybavené smartphony, tedy na smartphony střední třídy.

Turecká divize Samsungu jako jedna z mála zveřejňuje informace o tom, na jaké smartphony kdy dorazí update operačního systému Android. Před několika dny zveřejnil seznam chytrých telefonů, na které se dostane Android 8.0 Oreo.

V červnu získaly aktualizaci Galaxy S7 a Galaxy S7 Edge. V červenci by však měl update přijít i na modely Galaxy A3 2017, Galaxy A5 2017, Galaxy A7 2017, Galaxy J3 (SM-J330F), Galaxy J5 Pro a Galaxy J7 Pro.

Sice se aktualizace týkají tureckého trhu, nicméně je velice pravděpodobné, že v červenci dorazí aktualizace na dané smartphony i na ostatních trzích. Budeme vás informovat, jakmile začne Samsung na uvedených přístrojích nabízet i v České republice.

Samsung-Oreo-updates
Samsung Galaxy-s8-Android 8 oreo FB

Související články

Dnes nejčtenější

.