Zavřít reklamu

Samsung v letošním roce představil hvězdné duo Galaxy S9 a Galaxy S9+, ovšem tím jihokorejský gigant zdaleka ještě nekončí. Připravuje phablet Galaxy Note9, který se od zmíněných vlajkových lodí liší například tím, že disponuje stylusem zvaným S Pen. Právě stylus propůjčuje zařízení jedinečné vlastnosti.

Koncept Note 9 od DBS DESIGNING:

Přední leaker Ice Universe se na Twitteru zmínil, že opravdu stojí za to čekat na novou verzi stylusu S Pen, kterou najdete u připravovaného Galaxy Note9.

Spekuluje se o tom, že S Pen dostane podporu Bluetooth, což uživatelům umožní využít příslušenství jako bezdrátový reproduktor. Pokud by byla spekulace pravdivá, zřejmě by byl stylus o něco silnější, protože by se uvnitř něj musely nacházet baterie. Dokonce je možné, že S Pen by díky podpoře Bluetooth mohl sloužit jako reproduktor a mikrofon při telefonování.

Jeden koncept ukazoval, že uživatelé by mohli pomocí stylusu psát na kus papíru. Jelikož však S Pen nemá žádnou inkoustovou náplň, tak by se text „napsaný“ na papíře objevil rovnou na displeji Galaxy Note9.

Samsung by měl Galaxy Note9 představit 9. srpna, a tak si budeme muset ještě pár týdnů počkat na oficiální specifikace jak samotného zařízení, tak i stylusu.

Galaxy Note 8 S Pen FB

Dnes nejčtenější

.