Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Ve spolupráci s internetovým obchodem Gearbest pro vás pravidelně připravujeme nejrůznější akce, a to jak na mobilní telefony, tak i na nejrůznější příslušenství a vychytávky. Dnes si představíme tablet Teclast M20, jehož hlavní přednosti spočívají ve výbavě a hlavně v ceně.

Teclast M20 je tablet vybavený 10palcovým IPS displejem s rozlišením 2560 x 1600 pixelů. Mozek zařízení tvoří 10-jádrový procesor MTK6797 s taktem až 2,3 GHz (2x ARM Cortex-A72 @2,31 GHz + 8x ARM Cortex-A53 @1,39 GHz), kterému sekunduje RAM o velikosti 4 GB. O zpracování obrazu videí a grafiky her se pak stará grafický procesor Mali-T880 MP4. Pro fotografie, videa a další data je pak připraveno 64GB úložiště, které lze rozšířit pomocí paměťové karty o dalších 256 GB.

Tablet je určený především pro hraní her, sledování filmů, seriálů a procházení internetu, a tudíž je vybaven Dual Band Wi-Fi (2,4GHz / 5,0GHz) s podporou sítí 802.11 b/g/n. Nechybí však ani podpora mobilních sítí, a to včetně LTE. Samozřejmostí je i podpora bluetooth a GPS. Připraveny jsou také dva fotoaparáty – přední s rozlišením 2 MPx pro videohovory a zadní 5-megapixelový pro pořizování fotografií.

Ve výbavě je Micro USB port, 3,5mm jack pro sluchátka, duální reproduktory, mikrofon a slot pro paměťovou kartu a dvě SIM karty. Baterie čítá kapacitu 6600 mAh. Tablet je poháněn systémem Android 8.0 s podporou několika jazyků a stejně tak i základních formátů pro zvuk a video. V balení kromě tabletu, kabelu a manuálu najdete také ochrannou fólii na displej.

Další podobně výkonné a zároveň dostupné tablety i notebooky naleznete na této stránce.

Teclast M20 tablet FB
Teclast M20 tablet FB

Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Dnes nejčtenější

.