Zavřít reklamu

Po nedávném vydání phabletu Galaxy Note9 se inženýři Samsungu začali soustředit na nový model této řady, který světu představí s největší pravděpodobností příští rok. Jeho hardwarové specifikace sice v tuto chvíli neznáme, na světlo světa se ale dostal alespoň jeho kódový název, kterým jej Samsung interně označuje. 

Podle leakera Ice Universe, jehož předpovědi se v minulosti několikrát ukázaly jako přesné, je označení nového Galaxy Note10 “Da Vinci”. K tomuto označení mohl Samsung sáhnout především kvůli tomu, že Galaxy Note je asi nejlepší multifunkční smartphone, podobně jako Leonardo da Vinci, který též disponoval mnoha talenty na různé věci. 

Galaxy Note9 s novým designem nepřišel. Napraví to Note10?:

Dá se očekávat, že s blížícím se datem představením tohoto modelu budou unikat další a další upřesňující informace. Valná většina leakerů se ale v tuto chvíli zaměřuje spíše na příchod modelu Galaxy S10, který by se měl ukázat již na jaře příštího roku a měl by být v mnoha ohledech revoluční. Disponovat by totiž měl například čtečkou otisků prstů v displeji, parádním trojitým fotoaparátem či senzory pro přesný sken obličeje, čímž by se měl vyrovnat například i Applu a jeho Face ID. Dočkat bychom se ho prý měli hned ve třech velikostech, přičemž každá z nich by měla přinést lehce rozdílnou výbavu. Představení je ale samozřejmě ještě daleko a na přesnější informace si tak budeme muset počkat. 

Samsung-Galaxy-Note-9-render-FB 2

Související články

Dnes nejčtenější

.