Zavřít reklamu

Do představení nové vlajkové lodě společnosti Samsung – modelu Galaxy S10 – sice zbývá ještě několik měsíců. Už nyní se však dostávají na veřejnost velmi zajímavé úniky informací, které nám detaily modelu odhalují. Podle dnešní zprávy se dočkáme například revoluce ve fotoaparátech na zadní straně. 

Prvního duálního fotoaparátu na vlajkové lodi jsme se sice dočkali teprve nedávno, podle zprávy asijského portálu ETNews je ale toto řešení již de facto pasé. Alespoň jeden z modelů Galaxy S10 by se totiž měl pochlubit trojitým fotoaparátem na zadní straně a dvěma fotoaparáty na straně přední. Přesné rozložení fotoaparátů ale ze zprávy jasné není, takže bychom se mohli dočkat klidně i toho, že se na zadní straně objeví fotoaparátů více, tedy klidně i čtyři.

Takto by mohla novinka vypadat:

Pokud se zpráva potvrdí a Samsung osadí záda své nové vlajkové lodi více než dvěma fotoaparáty, měl by kvalitu fotografií posunout na zcela novou úroveň. Díky dalšímu objektivu by totiž měl být schopný například fotografování kvalitních snímků i za zhoršeného světla, v čemž nyní vyniká třeba konkurenční Huawei P20 Pro, který je právě třemi fotoaparáty na zádech osazený.

Samsung Galaxy S10 concept 11
 

Související články

Dnes nejčtenější

.