Zavřít reklamu

Od představení chytrého reproduktoru z dílny Samsungu už uplynulo poměrně hodně času. Ještě donedávna jsme však nevěděli, na jaké trhy dorazí tato novinka jako první. I v tom už je ale naštěstí jasno. Pokud jste však doufali, že se mezi nimi objeví i Česká republika, budete z následujících řádků zklamáni. 

Samsung Home, jak se chytrý reproduktor z dílny Samsungu jmenuje, se začne nejprve prodávat v USA, Jižní Koreji a Číně. Právě tyto země byly hned od počátku žhavými adepty díky tomu, že do nich dorazila jako první i chytrá asistentka Bixby. Pokud by se Samsung řídil podle této logiky, jako další na řadě by mohla být Indie. Zde by ale mohl narazit na nízkou poptávku, která by mohla pamenit z ceny. Ta sice ještě není známá, nicméně podle slov Samsungu se má jednat o prémiový produkty, z čehož vyplývá, že svou cenou převýší levná řešení od Amazonu či Googlu. 

Dá se očekávat, že spoustu dalších detailů prozradí o reproduktoru Home Samsung na své vývojářské konferenci, která se bude konat v listopadu. Snad nám tedy některými jejími funkcemi vyrazí dech a jeho prodeji ukáže, že na vstoupení na trh s chytrými reproduktory ještě nebylo v žádném případě pozdě. 

samsung-galaxy-home-FB

Související články

Dnes nejčtenější

.