Zavřít reklamu

Přestože nás od představení nových vlajkových lodí Samsungu – modelů Galaxy S10 – dělí ještě několik měsíců, je o nich rozhodně hodně slyšet. Obecně se totiž počítá s tím, že se bude jednat o revoluční smartphony v mnoha ohledech, kterými se Samsungu podaří utéci konkurenci. Krom technologií, které by se v nich měly představit, však mnoho lidí zajímá i to, do jakých barevných kabátků je Samsung vlastně nakonec obleče. I v tom je ale podle všeho jasno.

Spekulace o barvách Galaxy S10 jsme mohli zaslechnout již v průběhu letných měsíců. Tehdy se ale jednalo spíše o možné varianty, které se mohly ještě měnit. Před pár dny se však objevila zpráva, podle které již má Samsung v barevných variantách jasno. Podle ní se můžeme hned od začátku prodejů těšit na černý, bílý a stříbrný model. Postupem času by pak měly na pulty obchodů dorazit i modely v růžové a smaragdově zelené barvě. Ty by ale mohly být dostupné jen pro některé trhy. Ostatně, přesně touto cestou kráčí Samsung i nyní, kdy některé barevné varianty svých smartphonů nabízí exkluzivně především v Asii. 

Krom líbivých barevných variant by vás ale měl Galaxy S10 zaujmout hlavně svým perfektním výkonem ve spojení s Infinity displejem, na kterém skvěle vyniknou fotografie z trojitého fotoaparátu, kterým by měl telefon disponovat. Těšit se údajně můžeme i na čtečku otisků prstů integrovanou v displeji či na 3D sken obličeje, který známe například z iPhonů. 

Samsung Galaxy S10 concept triple camera FB

Dnes nejčtenější

.