Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Cestujete do zemí, kde používají jiné typy zásuvek? Ať už se vypravíte do Spojených států amerických, Austrálie, Asie nebo třeba jen do Velké Británie a Irska, ve všech případech budete potřebovat redukci z evropského standardu pro jiný typ zásuvek. Proč ale pořizovat hned několik adaptérů, když můžete mít jeden, který disponuje těmi nejrozšířenějšími druhy. Přesně takový je cestovná adaptér Houzetek BST, který můžete používat všude po světě a přitom vás jeho nákup aktuálně vyjde jen na 115 Kč.

Cestovní adaptér od Houzetek disponuje jezdcem, pomocí kterého můžete přepínat mezi americkým, anglickým a evropským typem zásuvek. Stačí jen jezdec přesunout do požadované polohy a tím vysunout potřebné kolíky. Americký typ pak lze ještě proměnit na australský, a to prostým otočením kolíků do požadované polohy. Ve výsledku tak adaptér podporuje nejrozšířenější typy zásuvek a vystačíte si s ním v podstatě po celém světě.

Kromě zmíněné disponuje adaptér dvěma klasickými USB-A porty, jež nabízí napětí 5V při proudu 2,1A. Ve výsledku tak porty mají výkon 10,5 W, což je dostatečná hodnota pro nabíjení smartphonů, tabletů, foťáků nebo třeba hudebních přehrávačů. Zároveň můžete nabíjet až dvě zařízení. Potěší i skladnost adaptéru, konkrétně pak jeho rozměry 6 x 4,5 x 5,6 cm, díky čemuž se vám snadno vejde do batohu nebo klidně i do kapsy u bundy.

Poštovné do České republiky skrze neregistrovanou dopravu vychází na 10 Kč a zboží dorazí do 15-30 pracovních dnů. Doporučujeme však využít dražší registrovanou dopravu za 50 Kč. Vzhledem k nízké ceně zboží nebudete nuceni platit daň ani clo.

cestovni adapter
cestovni adapter

Poznámka: Na produkt se vztahuje záruka 1 rok. V případě, že vám produkt přijde poškozený či zcela nefunkční, můžete to do 7 dnů nahlásit, následně produkt pošlete zpět (poštovné vám bude proplaceno) a GearBest vám buďto pošle zcela nový kus nebo vám vrátí peníze. Více informací o záruce a případném vrácení produktu i peněz naleznete zde.

Související články

Dnes nejčtenější

.